Gastronomický Informačný systém Septim

Reštauračný a pokladničný systém je optimalizovaný pre dotykové pokladne, pomocou dotyku sa blokuje. Napojenie na tlačiarne objednávok nápojov, jedál a účtov je štandardom. Systém je rozšíriteľný o mobilné pokladne, magnetické alebo čipové karty a mnoho ďalších zariadení ako sú váhy, čítačky čiarových kódov a pod.

Septim môže byť nasadený v ľubovoľne veľkých prevádzkach s neobmedzeným počtom používateľov, ale aj v malých reštauráciách alebo kaviarňach s jednou pokladňou.

Pokladničné systémy

Špecializujeme sa na dodávky nie len počítačového vybavenia gastronomických prevádzok TOP značkami, ale aj vybavením so skvelým pomerom ceny a výkonu. Nie sme iba vymieňači, ale všetkú techniku dokážeme sami aj servisovať.

Dodávame pokladne Partner, HP, Dell, IBM (Toshiba), Diebold Nixdorf (Wincor Nixdorf) a ďalšie. Pokladničný systém používame jedine Septim, nakoľko sa jedná o špičku vo svojom obore. Najdôležitejšia pointa je maximálna funkčnosť pokladničného systému, personál, ktorý vďaka nemu ušetrí čas a samozrejme majiteľ, ktorý má maximálnu kontrolu nad celou prevádzkou. Nerealizujeme len pokladničné systémy pre desiatky pokladní, ale aj kaviarne s jednou pokladňou.

Siete a kabeláže

Realizujeme návrhy kabeláží, ich pokládku ku ktorej na konci realizácie odovzdáme príslušnú dokumentáciu. Zároveň pracujeme aj s pokročilími wifi technológiami na bázi zariadení Mikrotik a Ubiquity.

Bonovacie (objednávkové) tlačiarne

Dodávame tlačiarne Partner, Bixolon a EPSON, ktoré sú do systému Septim plne implementované.

Kamery

Pracujeme so všetkými dostupnými technológiami analógového HD, bežného PAL, ale aj s IP kamerami. Našim hlavným cieľom je maximalizácia efektu kamerového systému.

Ozvučenie a svetelná technika

Inštalácie realizujeme so skvelými značkami ako sú BOSE, Bang Olufsen, ale aj Apart, LD, RH Sound, Dexon tak, aby bol vždy naplnený konkrétny účel ozvučenia. Pre účely nielen diskoték ponúkame otočné hlavy, svetelné efekty, reflektory, lasery, parostroje, zvukovú a DJ techniku. Skrátka čokoľvek čo má správna diskotéka mať.

Zabezpečovacie systémy

Dodávame zabezpečovacie a prístupové systémy Paradox a Jablotron.

Počítače

Vieme Vám zostaviť ako montovaný stroj na mieru podľa Vašich požiadaviek, tak aj značkový HP, IBM, Lenovo, Dell a desiatky ďalších. Samozrejmosťou je riešenie antivírusových ochrán, aktualizácií a potrebných inovácií.

Paging systémy

V ponuke máme mnohé varianty vyvolávacích systémov. Či už je to privolanie obsluhy k stolu, oznámenie čašníkovi z kuchyne, že je pripravené jedlo ktoré objednal alebo oznámenie zákazníkovi že má hotové jedlo ktoré si objednal.

Starostlivosť o sociálne siete a médiá

postaráme sa Vám o vaše sociálne siete. Pravidelne pridáme graficky pútave a správne načasované príspevky. Taktiež Vám pomôžeme s reklamnými kampaňmi pre sociálne siete ako Facebook, Instgram, Google …

WEB stránky

vytvoríme pre Vás kvalitnú a responzívnu webovú stránku, ktorá v sebe ukrýva všetky funkcionality moderného webu ako : kompletné štatistky, kontaktný formulár, vyskakovacie okná, krásny a moderný dizajn, eshop, blog, atď…

Digital Signage

Sú smart reklamné panely, ktoré dokážu meniť svoj obsah v mieste a čase. Dodávame obrazovky rôznych rozmerov a využitia. Od základných ktoré zobrazujú a menia svoj obsah, cez dotykové až po video steny. Vďaka tomuto riešeniu máte možnosť osloviť svojich klientov či už ponukou vášho obedového menu alebo aktuálnou reklamnou kampaňou ktorú ponúkate. Dodávaný software obsahuje viac ako 100 predlôh a jeho obsluha je veľmi jednoduchá a tak bude jeho obsluha hračkou. Viac sa dozviete tu.

Ako je vyššie zrejmé, tak sa o Vás vieme postarať vo všetkých technických oblastiach, ktoré sa týkajú prevádzky reštaurácie, kaviarne či diskotéky. Dokážeme naprojektovať umiestnenie všetkých prvkov pre realizáciu našou firmou alebo aj tretími stranami, náslene vykonať komplexnú inštaláciu na kľúč s tesnou spoluprácou s ostatnými profesiami a následne dokážeme prevádzku pomocou analýzy dát z pokladničných systémov ďalej rozvíjať a zároveň sa starať o jej bezproblémový chod.