fbpx Skip to content

Pokladničné tlačiarne

Termálne tlačiarne

Sú prispôsobené rýchlej, jednoduchej a tichej tlači. Termálna tlačiareň tlačí pomocou tepla a jej výhodou je, že jediný spotrebný materiál, ktorý využíva, je termo papier. Kotúčiky sú šírky 80 mm.

Ponúkame termálne tlačiarne Partner RP-100-300II a Bixolon SRP350.

Tieto tlačiarne sú vhodné pre maloobchodné a pohostinské prostredie, ktoré vyžadujú rýchlu a tichú tlač. Majú kompaktné rozmery a je možné ich inštalovať na stenu.

Bližšiu špecifikáciu na stiahnutie nájdete tu: Partner RP-100-300II a Bixolon SRP350.

Existujú štyri varianty rozhrania týchto tlačiarní. Najrozšírenejšie je sériové RS-232, ďalšie možnosti sú paralelné LPT, USB a posledné ethernetové pre komunikáciu cez počítačovú sieť.

Ihličkové tlačiarne

Sú najčastejšou voľbou pre tlač objednávok jedál v kuchyni. Tlač je vykonávaná pomocou ihličiek v tlačovej hlave. Tieto tlačiarne majú veľmi nízke náklady na tlač a môžu vytvárať kópiu prepisom (cez kopirák). Ďalšou výhodou je, že tlačová páska sa opotrebováva postupne a nedôjde naraz. Nevýhodou je väčšia hlučnosť a nižšia rýchlosť tlače.

Najobľúbenejším, robustným, vysoko výkonným modelom ihličkovej tlačiarne, ktorú ponúkame, je Bixolon SRP-275. Má veľmi jednoduchú údržbu, je spoľahlivá, ergonomická, ekonomická i variabilná.

Metóda výmeny papiera drop-in, tlačiareň využíva kotúčiky šírky 76 mm.

Opäť existujú štyri varianty rozhrania. Najrozšírenejšie je sériové RS-232, ďalšie možnosti sú paralelné LPT, USB a posledné ethernetové pre komunikáciu cez počítačovú sieť.

Bližšiu špecifikáciu nájdete na stiahnutie tu.