fbpx Skip to content

Riešenia pre kaderníctva

Pokladničný systém pre kaderníctvo

 

Septim Beauty je komplexný balíček informačného systému navrhnutý tak, aby pokryl dnešné potreby salónov všetkých veľkostí. Softvér pomáha sledovať zásoby, klientov, zamestnancov, objednávky a mnoho ďalšieho.

Kadernícke salóny a denné kúpele každého druhu môžu benefitovať z množstva funkcií softvéru. Zvládne pokryť potreby aj nechtových štúdií, kozmetických salónov a zefektívni ich prevádzku. Vlastne nájde dobré uplatnenie v každom salóne, ktorý odsunie diár a bude sa viac sústrediť na predaj svojich služieb a produktov!

Systém obsahuje prehľadnú evidenciu rezervácií/objednávok. V databáze klientov uchováva nie len základné informácie, ale ku každému z nich umožní náhľad do histórie návštev a ich ziskovosti. Dostupná databáza služieb a produktov, umožňuje definovať zľavy alebo rôznu cenotvorbu pre skupiny zákazníkov. Podľa individuálnych potrieb môže byť napojená priamo na sklad a tak účinnejšie kontrolovať toky tovaru. Ekonomiku prevádzky je možné sledovať a riadiť pomocou mnohých preddefinovaných manažérskych reportov.

CRM modul, reporty a štatistiky pomôžu aj s optimalizáciou služieb, ako po stránke nákladov, tak zisku.

 

POZRITE SI AJ ĎAĽŠIE RIEŠENIA

 
 
 

REŠTAURÁCIE

 

Softvér Septim Reštaurácia je našim vlajkovým produktom, ktorý je preverený mnohými zákazníkmi v obore gastronómie, ďalej prispôsobovaný a vyvíjaný.

 
 
 

JEDÁLNE

 

Stravovací systém Septim Jedáleň podporuje režim ako bezobjednávkového, tak objednávkového predaja a školských jedální.

 
 
 

HOTEL

 

Hotelový systém Protel nášho partnera je moderný hotelový softvér, ktorý ponúka vhodné riešenie pre hotely, penzióny, apartmány, reťazce…

 
 
 

FITNESS

 

Septim Fitness je informačný systém pre vedenie a správu športových, relaxačných či wellness centier, solárných štúdií založených na klubovom členstve.