fbpx Skip to content

Riešenia pre reštaurácie

Pokladničný systém pre reštauráciu

 

Softvér Septim Reštaurácia je našim vlajkovým produktom, ktorý je preverený mnohými zákazníkmi v odbore gastronómie, ďalej prispôsobovaný a vyvíjaný.

Reštauračný a pokladničný systém je optimalizovaný pre dotykové pokladne, pomocou dotyku sa blokuje. Napojenie na tlačiarne objednávok nápojov, jedál a účtov je štandardom. Systém je rozšíriteľný o mobilné pokladne, magnetické alebo čipové karty a mnoho ďalších zariadení ako sú váhy, čítačky čiarových kódov a pod.

Septim môže byť nasadený v ľubovoľne veľkých prevádzkach s neobmedzeným počtom užívateľov, ale i v malých reštauráciách alebo kaviarňach s jednou pokladňou.

Modul Pokladňa programu Septim pre reštauráciu sa najviac blíži klasickej predstave o pokladni. Väčšinou sa jedná o špeciálny pokladničný počítač s integrovaným dotykovým displejom. V programe Manažér sa pre pokladňu nakonfiguruje rozloženie receptúr na obrazovke v hierarchickom usporiadaní. Jednotlivé skupiny receptúr je možné naviac rozlišovať farbami či vkladať logá produktov. Pokladňa sa ovláda dotykmi na monitore a dotykom je nablokovaná požadovaná predajná položka. Doplnkový predaj baleného tovaru je možné blokovať pomocou čítačky čiarového kódu. Pokladňa pre reštauráciu je väčšinou vybavená tlačiarňou účteniek a je možné pripojiť aj ľubovoľný počet objednávkových tlačiarní pre kuchyňu. V reštaurácii je možné štandardnú počítačovú pokladňu tiež čiastočne nahradiť bezdrôtovou mobilnou pokladňou.

Vedúci prevádzky pracuje v Manažérskom module. Ten býva väčšinou inštalovaný na počítač v zázemí a umožňuje napríklad definovať predajné položky, receptúry, zákazníkov aj obsluhujúci personál a jeho oprávnenia, súčasne vyhodnocovať prevádzku. Obe časti systému sú plne prepojené.

 

POZRITE SI AJ ĎAĽŠIE RIEŠENIA

 
 
 

JEDÁLNE

 

Stravovací systém Septim Jedáleň podporuje režim ako bezobjednávkového, tak objednávkového predaja a školských jedální.

 
 
 

HOTEL

 

Hotelový systém Protel nášho partnera je moderný hotelový softvér, ktorý ponúka vhodné riešenie pre hotely, penzióny, apartmány, reťazce…

 
 
 

FITNESS

 

Septim Fitness je informačný systém pre vedenie a správu športových, relaxačných či wellness centier, solárných štúdií založených na klubovom členstve.

 
 
 

KADERNÍCTVO

 

Septim Beauty je komplexný balíček informačného systému navrhnutý tak, aby pokryl dnešné potreby salónov všetkých veľkostí. Softvér pomáha sledovať zásoby…