fbpx Skip to content

Riešenia

Hľadáte riešenie…

 

Premýšľate o zakúpení systému pre Váš podnik a neviete si rady? Pokúsili sme sa našu ponuku produktov štruktúrovať tak, aby sme Vám výber čo najviac uľahčili. Aj keď sa potreby reštaurácie, jedálne, fitness, kaderníctva alebo hotela odlišujú, ponúkame Vám také riešenie, ktoré Vás uspokojí.

V prípade, že budete potrebovať asistenciu, neváhajte nás kontaktovať a vyžiadať si individuálnu pomoc s výberom.

 

POZRITE SI NAŠE RIEŠENIA

 
 
 
 

Stravovací systém Septim Jedáleň podporuje režim ako bezobjednávkového, tak objednávkového predaja a školských jedální.

 
 
 
 

Hotelový systém Protel nášho partnera je moderný hotelový softvér, ktorý ponúka vhodné riešenie pre hotely, penzióny, apartmány, reťazce…

 
 
 
 

Softvér Septim Reštaurácia je našim vlajkovým produktom, ktorý je preverený mnohými zákazníkmi v obore gastronómie, ďalej prispôsobovaný a vyvíjaný.

 
 
 
 

Septim Fitness je informačný systém pre vedenie a správu športových, relaxačných či wellness centier, solárných štúdií založených na klubovom členstve.

 
 
 
 

Septim Beauty je komplexný balíček informačného systému navrhnutý tak, aby pokryl dnešné potreby salónov všetkých veľkostí. Softvér pomáha sledovať zásoby…

 
 
 
 

V prípade, že budete potrebovať asistenciu, neváhajte nás kontaktovať a vyžiadať si individuálnu pomoc s výberom. Radi Vám pomôžeme.