Alebo inak povedané smart reklamné panely, ktoré dokážu meniť svoj obsah v mieste a čase. Digitálny obsah dokážete meniť z jedného miesta a bez pripojeného PC ktorý by bol k obrazovke pripojený.

Možné je spojiť niekoľko obrazoviek do jedného celku a vytvoriť

tak Video stenu požadovaných rozmerov. Viac informácií nájdete tu.

Vybrané modely ponúkajú aj možnosť dotykovej obrazovky.

Dodávaný software obsahuje približne 100 predlôh, ktoré dokáže nastaviť naozaj každý.

 

Záruka na všetky modely je až 36 mesiacov s on-site výmenou kus za kus. To znamená, že v prípade poruchy vám na prevádzku bude bezplatne doručený náhradný kus, pokazený zabalíte a kuriér ho odvezie do servisu.

V prípade že už máte zakúpené obyčajné TV nezúfajte, počítame aj s touto možnosťou. Pre tento prípad máme špeciálny software ktorý z obyčajného TV urobí Digital signage riešenie.

Viac informácií nájdetu tu.

VYUŽITIE 

retail

Retail

Jedna nedávna štúdia zistila, že 43% zákazníkov opustilo obchody rozčúlených po tom, ako nemohli nájsť produkt, ktorý hľadali.

Viac informácií nájdete tu alebo tu.

plan-restaurant-bar

Reštaurácie

Digitálna grafika je veľmi efektívna a správy ukazujú, že digitálne ponuky a displeje viedli k zvýšeniu predajov o 5% alebo viac.

plan-transportation

Preprava

Cestovné centrá s ľahko dostupným spôsobom vyhľadávania ciest a inými digitálnymi riešeniami môžu zlepšiť náladu zákazníka a zvýšiť mieru zadržania zákazníkov.

plan-education-k12

Vzdelávanie

Viac ako 90% škôl s preklopenými učebňami uvádza, že účasť a spolupráca študentov sa výrazne zlepšili v porovnaní so školami s tradičným vzdelávacím prostredím.

plan-hotel-lobby

Hotelierstvo

Viac ako 36% hotelových hostí si želá interaktívne displeje s gestami na rýchle vyhľadanie informácií. Nami dodávané obrazovky sa pýšia svojimi všestrannými riešeniami vizuálneho zobrazenia.

plan-corporate-meeting-room

Korporátne

Jednoduchá spolupráca a komunikácia sú hnacou silou úspešného spojenia s kolegami po celom svete.

Výhody

 

 

V prípade, že Vás naša ponuka produktov zaujala, neváhajte nás kontaktovať na info@gastrosoft.sk