fbpx Skip to content

Septim 4.1

Septim 4.1

Jediný pokladničný systém pre reštaurácie, ktorý rieši celú prevádzku. Septim je skvelou voľbou pre váš gastro biznis, s množstvom výhod:

Dôkladná analýza: Za najdôležitejšiu časť považujeme analýzu potrieb zákazníka a preto sa jej venujeme ako prvej.

Jednoduchá implementácia: Pred spustením prevádzky vám vytvoríme prázdnu databázu v našom cloude, takže môžete začať s plnením systému ešte pred tým, než pre vás pripravíme Váš server.

Vysoká stabilita: Softvér a databáza beží na operačnom systéme Linux, čo zabezpečuje vysokú stabilitu a bezpečnosť. Pokladne sú štandardne inštalované v systéme Windows alebo Linux.

Rýchlosť systému: V prípade reštartu je nábeh databázy približne 5 sekúnd, čo vaša prevádzka ani nezaznamená.

Flexibilita: Softvér, ktorý sa neustále vyvíja a nemusíte sa obávať dosiahnutia jeho limitov.

Modularita systému: Septim je modulárny systém, kde môžete používať iba tie moduly, ktoré potrebujete.

Neustály vývoj: Septim je na trhu už viac ako 30 rokov a neustále sa vyvíja, aby sme vám v čase poskytli najnovšie funkcie a technológie.

Komplexná podpora: Nadštandardne krátka reakčná doba a poskytovanie komplexnej podpory pre našich zákazníkov.

NON-STOP monitoring: Každý server je monitorovaný, takže v prípade problému máme o tom okamžitú informáciu a môžeme ho rýchlo riešiť.

Prepojenia: Septim ponúka napojenie hotelových systémov: Protel, Hores, Hotel Time, Previo, Mews, hotline a Smart Hotel, rôzne kľúčové (dverové)systémy a kuchynské displeje QSR od svetového lídra. Špecialitou Septimu je automatizované naskladňovanie dodacích listov od Autset – Pecosta, najpohodlnejší spôsob platenia v reštauráciách s Qerko a samozrejmosťou je aj export do akéhokoľvek ekonomického softvéru.

Všetky možnosti ktoré sú vhodné pre VAŠU prevádzku s vami preberieme pri osobnej konzultácii.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si stretnutie ešte DNES.